GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 7748544
nr 774 8544
Kaffekoppar
9st + 2st extra fat, 1800-tal
Kondition: ngn med lagning
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:34:57
200 kr
150 kr